99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam374Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Zamówienia grupowe

Alby są zamawiane grupowo zwykle wtedy, gdy dzieci pierwszokomunijne mają być ubrane podczas uroczystości tak samo lub bardzo podobnie do siebie. Oznacza to, że rodzice wspólnie wybierają model i składają zamówienie, zwykle ze znacznym wyprzedzeniem. W zamian otrzymują szereg korzyści.

 

 

Dlaczego grupowe zamówienie alb komunijnych to dobry pomysł?

 

  • Niższe ceny - do końca roku 2023 zamówienia grupowe mają ceny jak z katalogu!

  • Najbardziej bezpieczne rozwiązanie - zamawiając grupowo uzyskujesz gwarancję ceny i gwarancję dostępności. Firmy zajmujące się krawiectwem komunijnym zwykle są zajęte w szczycie sezonu komunijnego i nie przyjmują zamówień wiosną. Zamówienia złożone wcześniej zapewniają, że alby zostaną uszyte na czas. Ponadto wiesz, że cena się już nie zmieni, co zapewnia stabilność Twojego portfela.

  • Wszystkie alby zamawiane grupowe są szyte na miarę, dzięki czemu leżą idealnie - uszyte wprost na Twoje dziecko.
  • Jednakowo ubrane dzieci stanowią podkreślenie uroczystego charakteru tego dnia. Jednolitość alb dostarcza pewności, że dzieci będą się dobrze prezentować.

  • Grupowe zamówienie ułatwia skoordynowanie ze sobą planów rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

  • Zamawiając w Centrum Komunijnych Puria otrzymujesz także gwarancję dopasowania rozmiaru. Wiemy jak szybko potrafią rosnąć dzieci, dlatego jeżeli Twoje dziecko wyrośnie z alby lub rozmiar nie będzie odpowiedni z innego powodu - wymienimy albę na tę w odpowiednim rozmiarze.

 

 

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail, jeśli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali.

 

 

Jesteśmy dla Ciebie dostępni

telefonicznie: +48 605 153 998
lub e-mail: sklep@puria.pl Polecamy pobrać katalog komunijny (KLIK) na sezon 2024. Możemy go wysłać fizycznie - w tym celu prosimy o kontakt. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl